EXCLUSIVE FELSZERELTSÉG Omoda 7 SHS Plug-in Hybrid90-100 km elektromos hatótáv540-os panoráma kamerarendszer a maximális biztonságért15,6 nagy felbontású érintőkijelző, amely az utas felé csúsztathatóPanoráma üvegtető világos, tágas utastérrel20 könnyűfém keréktárcsákSzámos fejlett vezetéstámogató rendszerTovábbi kényelmi extrák50 W-os vezeték nélküli mobiltelefon-töltő8 hangszórós Sony prémium hangrendszer mélynyomóvalFűthető és szellőztethető első ülésekCsúsztatható központi kijelzőHátsó olvasólámpákMobilalkalmazással történő távoli vezérlésTesztvezetés és finanszírozásKeresse kecskeméti telephelyünket, ahol kollégáink készséggel segítenek tesztvezetéssel és finanszírozási lehetőségekkel kapcsolatban. +36 30 903 24 13
Széria felszereltség: 8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, HIFI, HUD / Head-Up Display, hűthető kartámasz, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, lejtmenet asszisztens, mélynyomó, memóriás vezetőülés, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, riasztó, sávváltó asszisztens, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló. Extra felszereltség: 8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, deréktámasz, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, HIFI, hűthető kartámasz, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, középső kartámasz, lejtmenet asszisztens, mélynyomó, memóriás vezetőülés, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, sávváltó asszisztens, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 0 |
|---|---|
| Motor: | |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 105 kW, 143 LE |
| Kivitel: | Kombi |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 376 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kombi |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 945 kg |
| Csomagtartó: | 401 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!