Tisztelt Érdeklődő! Kérjük megtekintés előtt mindenképp egyeztessenek időpontot kollégáinkkal, a hosszadalmas várakozás elkerülésének érdekében.Az autó 2017.03 havi forgalomba helyezésű, végig vezetett szervizes, törésmentes!Elérhető itt nálunk, a világ első új generációs Mercedes-Benz Autókomplexumában Budaörsön, jöjjön, nézze meg! Az autó szakszervizünk által teljes körűen átvizsgált, így kerül átadásra Önnek, kockázatmentesen. A fenti tájékoztatás nem minősül a polgári törvénykönyvből szóló 2013. évi V. törvény szerinti ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem. LEGJOBBAT A LEGJOBBTÓL!
8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (7 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fűthető első ülés, GPS (navigáció), hátsó fejtámlák, Hi-Fi, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kétoldali tolóajtó, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, távolságtartó tempomat, tempomat, tolóajtó, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, első forgalomba helyezés Magyarországon, keveset futott, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 85 600 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2143 cm³ |
| Teljesítmény: | 140 kW, 190 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Újszerű |
| Évjárat: | 2017/03 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 800 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2028/01 |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Újszerű |
| Sebességváltó: | Automata (7 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 6 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 145 kg |
| Csomagtartó: | 1 030 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!