Nem csak egy autóválasztás, hanem életstílusdöntés. Lépjen be a prémium vezetés világába még ma! Fedezze fel a legfejlettebb vezetéstámogató rendszereket és az intelligens infotainment megoldásokat, amelyekkel minden utazás egy élmény lesz. Szolgáltatásaink és tapasztalt kollégáink segítenek Önnek abban, hogy megtalálja a tökéletes autót. Akciós ár nettó értéket tartalmaz. Az ülések utólag alakítható az értékesítővel!
Manuális (6 fokozatú) sebességváltó, motoros napfénytető.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1950 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 8 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Saját tömeg: | 2 235 kg |
| Csomagtartó: | 2 000 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!