Gyártásból elérhető megújult 3,0 T Sprinter kimagaslóan jó áron rendelhető. A vételár tartalmazza az Integrált szerviz csomagot 4év/120.000 Km-ig. Kedvező finanszírozási ajánlatért keressen minket bizalommal! A hirdetéseinket a lehető legkörültekintőbben készítjük el, ennek ellenére elfordulhatnak hibák, ezért a fenti tájékoztatás nem minősül a polgári törvénykönyvből szóló 2023.évi V. törvény szerinti ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötelezettség sem. Bízza magát szakértőkre, a Mercedes-Benz Gyár szomszédságában! A pontos felszereltségekért keressen minket személyesen a Hovány Mercedes kecskeméti telephelyén vagy telefonon. Szabó Szabolcs
.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1950 cm³ |
| Teljesítmény: | 84 kW, 114 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/05 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 000 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Saját tömeg: | 2 163 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!