Készletre érkező GLS350d, amely júniusban átvehető. Fő extrái: AMG Line Premium Plus, 23 AMG könnyűfémfelni, Artico műbőbevonatú műszerfal és ajtó felsőrész, MANUFAKTUR szilícium-szürke uni fényezés, Bőrkárpitozás - Macchiato-bézs / Fekete, Díszítőelem magasfényű fekete zongoralakk flowing lines mintával, ENERGIZING AIR Control, Fekete szövet tetőtér kárpitozás, Fűthető kormánykerék, Kartervédő, Kerékőr, Night csomag, Pótkerék/Szükségkerék, Vonóhorog. Bármi kérdés merül fel, keressen bizalommal, Petrovics László +36307282669
12 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), ADS (adaptív lengéscsillapító), ajtószervó, állítható combtámasz, állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, beépített gyerekülés, bekanyarodási segédfény, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus futómű hangolás, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető tükör, gesztusvezérlés, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, gyári erősítő, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kiegészítő fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, lejtmenet asszisztens, masszírozós ülés, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, részecskeszűrő, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatóradar, tolótető - elektromos, tolótető (napfénytető), USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog - elektromosan kihajtható, WiFi Hotspot, ÁFA visszaigényelhető, garanciális.
| Futott kilométer: | 10 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2989 cm³ |
| Teljesítmény: | 230 kW, 313 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/04 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 300 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 7 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 615 kg |
| Csomagtartó: | 355 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!