Eladásra kínáljuk sérülésmentes beszámított használt autónkat az alábbi főbb extrákkal: AMG Styling, 360-os kamera, Distronic, Panoráma tolótető, Burmester térhatású hangrendszer, Szervózár, Keyless Go komfort csomag, tükör csomag, Memória csomag, Augmented Reality funkció a navigációhoz, Okostelefon integráció, járművédelmi csomag, táblafelismerő asszisztens, pótkerék, sötétített hővédő üvegezés, adaptív ablaktörlő rendszer, kiszállás figyelmeztetés, elektromos-memóriás első ülések, multikontúr ülések elöl, ülésklimatizálás az első üléseknél(szellőztetés és fűtés), fűthető kormánykerék, Head-up display, AIRMATIC légrugózás, vonóhorog ESP stabilizálással, többzónás automata klíma, márkalogó kivetítés, adaptív távfényasszisztens, Multibeam Led fényszórók, Hands Free access, ülésfűtés hátul, vezeték nélküli telefontöltés, belső króm csomag, stb. Akciós lízing ajánlatok kizárólag a Hovány Cégcsoport kereskedéseiben! Pontos részletekről érdeklődjön telefonon vagy személyesen a Márka kereskedéseinkben!
8 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), ADS (adaptív lengéscsillapító), ajtószervó, állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, deréktámasz, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus futómű hangolás, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, HUD / Head-Up Display kiterjesztett valóság funkcióval, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, nyitható panorámatető, oldallégzsák, parkolóasszisztens, pót üzemanyagtartály, részecskeszűrő, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolótető (napfénytető), utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog - elektromosan kihajtható, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 41 800 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2925 cm³ |
| Teljesítmény: | 243 kW, 330 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Évjárat: | 2022/09 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 250 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2026/09 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 7 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 505 kg |
| Csomagtartó: | 355 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!