Közel 20 éves tapasztalattal eladásra kínálunk KÉSZLETRŐl AZONNAL ELVIHETŐ GLC 220 d Coupé 4MATIC gépjárművünket , kedvezményes finanszírozással, használt autó beszámítással egyenesen a Hovány-Mercedes kínálatából. 4 év vagy 120000 km garancia, ami tartalmazza a 4 kötelező ingyenes éves szervizt. MANUFAKTUR Patagónia-vörös metálfényezéssel, MICROCUT / ARTICO Fekete műbőrkárpitozással. AMG Line Prémium Plus csomaggal rendelkezik, ami tartalmazza a több zónás klímát, Burmester hangrendszert, Head-up kijelzőt és a Panoráma tolótetőt. Ezen felül a gépjármű rendelkezik Vezetői Segédrendszerek Plus csomaggal, Téli csomaggal, AMG hátsó szárnnyal, ENERGIZING AIR CONTOROL-lal, Ülésfűtés hátul és 20-as Fekete sokküllős AMG felnikkel. . Bővebb információkért, teljes felszereltségi listáért, hívjon a +36306398109 számon. Harkai Norbert
12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), Alcantara kárpit, állítható combtámasz, állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, HUD / Head-Up Display kiterjesztett valóság funkcióval, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kikapcsolható légzsák, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, LED mátrix fényszóró, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, nyitható panorámatető, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, tolótető (napfénytető), USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 8 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1993 cm³ |
| Teljesítmény: | 145 kW, 197 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/12 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 550 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 020 kg |
| Csomagtartó: | 545 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!