Eladásra kínáljuk beszámított használt autónkat 12 hónap garanciával és az alábbi főbb extrákkal: AMG Styling coupe kivitel, okostelefon integrációs csomag, tolatókamera, holttér asszisztens, aktív parkolássegítő asszisztens, távolságtartó tempomat, automatikusan elsötétíthető belső és külső visszapillantó tükrök, térdlégzsák, tároló csomag, esőszenzor, multikontúr ülés elől, 9 fokozatú automata sebváltó, Touchpad, RDK, sportfutómű, elektromosan behajható külső tükrök, klímaberendezés, környezet világítás, dinamikus led fényszóró, automata fényszóró kapcsolás, AMG Styling, első légterelő, oldal küszöbök, sötét színezett üveg, ülésfűtés elől, fűtött ablakmosó berendezés, belsőtér világítás csomag, elektromos hátfalajtó, vezeték nélküli telefontöltés elől, külső króm csomag, menetprogram választó kapcsoló, sport bőr kormánykerék, visszapillantó csomag, night csomag, ergonómia csomag, AMG duplaküllős 19 kerekek, deréktámasz elől, gyalogos védelem, stb. Megtekintésért előzetes időpont egyeztetés szükséges, hívjon bizalommal! A vásárlás napjátókl 12 hónap garanciával és friss műszakival.
6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, autótelefon, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, lemeztető, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, részecskeszűrő, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, sportfutómű, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, garázsban tartott, hölgy tulajdonostól, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 165 900 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1950 cm³ |
| Teljesítmény: | 143 kW, 194 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2019/11 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 500 kg |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 835 kg |
| Csomagtartó: | 550 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!