Limitált kiadású limitál ideig elérhető E osztály rendelésből. Részletekről keressen bátran telefonon. Az alapfelszereltésgen kívül tartalmazza az AMG Külsőt AMG Belsőt. AZ AMG line advanced plus csomagot, illetve a metálfényezést.
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, menetfény, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, deréktámasz, dönthető utasülések, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, menetfény, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 11 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1993 cm³ |
| Teljesítmény: | 120 kW, 163 LE |
| Kivitel: | Sedan |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/01 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 530 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Sedan |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 900 kg |
| Csomagtartó: | 540 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!