Megjelent és már ide gyártásból rendelhető az új, tisztán elektromos C-osztály! MERCEDES-BENZ C-OSZTÁLY C 400 4MATIC electric kivitel. AMG Line Plus kivitel, Premium Plus csomag Digitális extrákkal, MANUFAKTUR patagónia-vörös metálfényezéssel, Head-up displayjel, Vezetői segédrendszerek Plus csomaggal, kormányzás és sávváltás asszisztenssel, 360os kamerával, 22 kW AC fedélzeti töltővel, DC fedélzeti töltő 400V konverterrel, Agilitás & komfort csomaggal! 4 év vagy 120.000km garancia, ajándék kötelező szervízcsomaggal. Ha Mercedes-Benz, akkor Hovány Békéscsaba! Családias környezet, ügyfél orientált kiszolgálás. Tekintse meg szalonunkat és érdeklődjön aktuális akcióinkról, tesztvezetési lehetőségünkről Gera Árpád értékesítőnktől a feltüntetett elérhetőségeink egyikén! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, a gépjármű pontos felszereltségéről kérem egyeztessen értékesítési tanácsadónkkal.
2 DIN, 4WS - összkerékkormányzás, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható felfüggesztés, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automata sebességváltó, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus futómű hangolás, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető tükör, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, gyári erősítő, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, HIFI, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, masszírozós ülés, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, panoráma tető, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, sportülések, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, rendelhető, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 0 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 360 kW, 490 LE |
| Kivitel: | Sedan |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 965 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Sedan |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 460 kg |
| Csomagtartó: | 470 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!