Mercedes-Benz C300 de 9G-Tronic Plug-in Hybrid elérhető most kiemelt kedvezménnyel a márkaszalon kínálatában! Demo autóként futott, de mindössze 28 km van benne, így gyakorlatilag új állapotú. Elegáns megjelenés, gazdag felszereltség, prémium kényelem és modern hibrid technológia egy csomagban. Ha új Mercedest keresel extra jó áron, ezt érdemes megnézni!
Széria felszereltség: 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata klíma, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, centrálzár, deréktámasz, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, könnyűfém felni, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, memóriás vezetőülés, menetfény, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, részecskeszűrő, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, utasoldali légzsák, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, bemutató jármű, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, deréktámasz, dönthető utasülések, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, LED fényszóró, menetfény, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, utasoldali légzsák, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 28 |
|---|---|
| Motor: | |
| Hengerűrtartalom: | 1993 cm³ |
| Teljesítmény: | 145 kW, 197 LE |
| Kivitel: | Sedan |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2024/01 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 665 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Sedan |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 135 kg |
| Csomagtartó: | 315 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!