Közel 20 éves tapasztalattal eladásra kínálunk KÉSZLETRŐL AZONNAL FOGHATÓ GLE 53 4MATIC+, kedvezményes finanszírozással, használt autó beszámítással egyenesen a Hovány-Mercedes kínálatából. 4 év vagy 120000 km garancia, ami tartalmazza a 4 kötelező ingyenes éves szervizt. Hightech-ezüst metálfényezéssel, AMG Nappa Fekete bőr kárpitozás. AMG Line Plus Prémium csomaggal rendelkezik, ami tartalmazza a Multikontúr ülések elöl, Vezetői Segédrendszerek csomagot, ENERGIZING Plus csomagot, Szervózár az ajtóknál és a Hőkomfot csomagot. Ezen felül a gépjármű rendelkezik Vonóhorog ESP vontatmánystabilizálással és Oldalfelépőkkel. Bővebb információkért, teljes felszereltségi listáért, hívjon a +36306398109 számon. Harkai Norbert
4WS - összkerékkormányzás, 12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ajtószervó, állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, automata (9 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bőr belső, bőrkormány, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fékasszisztens, függönylégzsák, gesztusvezérlés, GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, HUD / Head-Up Display kiterjesztett valóság funkcióval, ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, koccanásgátló, kormányváltó, könnyűfém felni, középső légzsák elöl, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, masszírozós ülés, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, nyitható panorámatető, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, tolótető (napfénytető), utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, vonóhorog - elektromosan kihajtható, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális.
| Futott kilométer: | 8 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 2999 cm³ |
| Teljesítmény: | 320 kW, 435 LE |
| Kivitel: | Terepjáró |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/05 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 050 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Terepjáró |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Kapcsolható összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 375 kg |
| Csomagtartó: | 630 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!