Kia Ceed GT-Line gyönyörű állapotban a Hovány kínálatából!Ülésfűtés, kormányfűtés, nyitható panorámatető, sávtartó, gyári GT-Line alufelnikkel és sok más extrával!Teljes körű ügyintézéssel várjuk kedves ügyfeleinket. Az ár tartalmaz 12 hónap/30 000 km garanciaszolgáltatást! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, pontos tájékoztatás személyesen márkakereskedésünkben.
7 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, AUX csatlakozó, bekanyarodási segédfény, bluetooth-os kihangosító, bőr-szövet huzat, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, nyitható napfénytető, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, tolótető (napfénytető), USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, nem dohányzó, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 182 772 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 998 cm³ |
| Teljesítmény: | 88 kW, 120 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2019/11 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 800 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/11 |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 352 kg |
| Csomagtartó: | 395 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!