Balla István Hovány, Kecskemét. 06 30 409 36 98 Jaecoo 7 1.5 PHEV Exclusive (full extra) holdfényezüst fényezéssel várja új tulajdonosát. Gyári garancia 7év/150.000 km az első forgalomba helyezéstől számítva. Bármilyen felmerülő kérdéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
2 DIN, 8 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, lejtmenet asszisztens, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, nyitható panorámatető, oldallégzsák, parkolóasszisztens, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolótető - elektromos, tolótető (napfénytető), USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WiFi Hotspot, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, rendelhető, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 13 361 |
|---|---|
| Motor: | Hibrid |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 105 kW, 143 LE |
| Kivitel: | Kombi |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/07 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 310 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2029/07 |
| Kivitel: | Kombi |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 870 kg |
| Csomagtartó: | 500 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!