A kedvezményes ár céges vásárlásnál étendő!Eladásra kínálok egy Transit Custom Van típusú kishaszonjárművet. 150L manuál 6 sebességes megbízható váltóval.Extrák:6.5X16-os könnyűfém kerekekElső üléscsomag 8AExtra erős világítás a raktérbenFűthető kormánykerék - SensicoFűthető szélvédőNagyméretű üzemanyag tartály - 70LTeljes magasságban farostlemez burkolatTeljesen szigetelt raktérpadlóSzeretettel várjuk Szentendrén, a Ford Közép- és Kelet-Európai Központja mellett minden érdeklődőt! A feltüntetett ár nem tartalmaz extra opciókat, és kizárólag a készlet erejéig érvényes. Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!Engedje meg, hogy meghívjam Önt egy személyes találkozóra Szentendrére, ahol egy forró kávé mellett, prémium környezetben ismerkedhet meg az autóval. Az Ön személyes tanácsadója: LIPEY-RÓZSA GÁBOR TEL: 0630 379 0827
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, GPS (navigáció), HIFI, immobiliser, ködlámpa, szervokormány, tempomat, tolatóradar, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, szervizkönyv, törzskönyv, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), GPS (navigáció), HIFI, ködlámpa, tolatóradar, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 962 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!