A Ford Tourneo Custom széria az akár kilenc személy számára kínált prémium kényelmet és a gigantikus, 5472 literes csomagteret ötvözi az EcoBlue dízel, a PHEV és a tisztán elektromos hajtás szabadságával, hogy a munka, az üzleti utak és az aktív kalandok világában is korlátok nélkül bizonyítsa: ez az az autó, amely tényleg mindenre is tökéletes választás. Válasszon készletes modelljeink közül vagy rendelje meg álmai autóját. Helyszíni autóbeszámításra, hitel,- és biztosítás ügyintézésre is lehetőséget biztosítunk! A hirdetések rendszeres frissítése ellenére előfordulhat, hogy a közölt ár adatok nem aktuálisak, vagy az Ön által kiválasztott gépkocsi már elkelt. Hívjon még ma, nehogy lemaradjon róla! Más színről, felszereltségről vagy a Ford teljes modellpalettájáról és a kedvezmények pontos feltételeiről érdeklődjön Schafer Attila kollégánknál (+36 30/690-15-30), aki kiváló szakmai felkészültségének köszönhetően választ ad minden felmerülő kérdésére.
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automata távfény, bőrkormány, centrálzár, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos tükör, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fűthető tükör, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, koccanásgátló, kulcsnélküli indítás, lejtmenet asszisztens, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, radaros fékasszisztens, rádió, részecskeszűrő, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, rendelhető. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, bőrkormány, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EDS (elektronikus differenciálzár), első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, koccanásgátló, kulcsnélküli indítás, lejtmenet asszisztens, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 9 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 962 kg |
| Csomagtartó: | 4 300 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!