Európa legkeresettebb kisteherautója? Ford Custom! A cégvezetők kedvence? Ford Custom! A sofőrök favoritja? Ford Custom! Készletről, vagy gyors beérkezéssel! TERMÉSZETESEN ELÉRHETŐ L1H1 SWB KIVITELBEN IS, AMI NEM 3,0 MÉTERES, HANEM 2,6 MÉTERES RAKTÉRHOSSZAL RENDELKEZIK. Forduljon hozzám bizalommal! Soós Zoltán értékesítési vezető +36307202992
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, GPS (navigáció), HIFI, immobiliser, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, 30%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), GPS (navigáció), HIFI, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 962 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!