A Ford Tourneo Custom széria az akár kilenc személy számára kínált prémium kényelmet és a gigantikus, 5472 literes csomagteret ötvözi az EcoBlue dízel, a PHEV és a tisztán elektromos hajtás szabadságával, hogy a munka, az üzleti utak és az aktív kalandok világában is korlátok nélkül bizonyítsa: ez az az autó, amely tényleg mindenre is tökéletes választás. Válasszon készletes modelljeink közül vagy rendelje meg álmai autóját. Helyszíni autóbeszámításra, hitel,- és biztosítás ügyintézésre is lehetőséget biztosítunk! A hirdetések rendszeres frissítése ellenére előfordulhat, hogy a közölt ár adatok nem aktuálisak, vagy az Ön által kiválasztott gépkocsi már elkelt. Hívjon még ma, nehogy lemaradjon róla! Más színről, felszereltségről vagy a Ford teljes modellpalettájáról és a kedvezmények pontos feltételeiről érdeklődjön Schafer Attila kollégánknál (+36 30/690-15-30), aki kiváló szakmai felkészültségének köszönhetően választ ad minden felmerülő kérdésére.
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális klíma, elektromos tükör, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, gyári erősítő, ISOFIX rendszer, kihangosító, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, szervokormány, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, azonnal elvihető, rendelhető. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, bőrkormány, deréktámasz, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, gyári erősítő, ISOFIX rendszer, kihangosító, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 125 kW, 170 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 9 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 000 kg |
| Csomagtartó: | 4 300 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!