Tolatókamera, Tempomat, Elöl-hátul radarok, Bluetooth-on telefontükrözés (AppleCarPlay, AndroidAuto, Waze, Google Térkép, Spotify, Youtube) mind-mind alap áron. Készletes modelljeik iránt kérem keressen bizalommal, vagy állítsuk össze az Önnek leginkább megfelelő modellt. AZ ÁR MÉG NEM TARTALMAZZA A GYÁRI PLATÓ ÁRÁT, AMINEK KÖLTSÉGE A FENTI VÉTELÁRON FELÜL 1 340 000 FT + ÁFA. Soós Zoltán értékesítési vezető +36307202992
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, HIFI, immobiliser, ködlámpa, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, 30%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), HIFI, ködlámpa, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1995 cm³ |
| Teljesítmény: | 96 kW, 131 LE |
| Kivitel: | Alváz szimpla kabinnal |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 2 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Alváz szimpla kabinnal |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 664 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!