Tolatókamera, Tempomat, Elöl-hátul radarok, Bluetooth-on telefontükrözés (AppleCarPlay, AndroidAuto, Waze, Google Térkép, Spotify, Youtube) mind-mind alap áron. Készletes modelljeik iránt kérem keressen bizalommal, vagy állítsuk össze az Önnek leginkább megfelelő modellt. Soós Zoltán értékesítési vezető +36307202992
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, HIFI, immobiliser, ködlámpa, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, 30%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1995 cm³ |
| Teljesítmény: | 96 kW, 131 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 270 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!