Eladásra kínálunk egy L3H3 170Le-s Manuális 6 sebességes teherautót, az autó 2024.05 hóban forgalomba lett helyezve saját névre, de nem volt használva tehát 0-km-es Az autó magastetővel van szerelve, és vonóhorog is van hozzá. Az ár fix. Amennyiben felkeltettem érdeklődését keressen bizalommal a megadott telefonszámon. Az autó színe acélkék.
Széria felszereltség: Állítható kormány, centrálzár, csomag rögzítő, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, immobiliser, ködlámpa, manuális klíma, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, szervizkönyv. Extra felszereltség: Csomag rögzítő, ködlámpa, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1995 cm³ |
| Teljesítmény: | 125 kW, 170 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2024 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 270 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!