Tolatókamera, Tempomat, Elöl-hátul radarok, Bluetooth-on telefontükrözés (AppleCarPlay, AndroidAuto, Waze, Google Térkép, Spotify, Youtube) mind-mind alap áron. Készletes modelljeik iránt kérem keressen bizalommal, vagy állítsuk össze az Önnek leginkább megfelelő modellt. Soós Zoltán értékesítési vezető +36307202992
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, HIFI, immobiliser, ködlámpa, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, 30%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), HIFI, ködlámpa, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1995 cm³ |
| Teljesítmény: | 121 kW, 165 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 482 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!