Tolatókamera, Tempomat, Elöl-hátul radarok, Bluetooth-on telefontükrözés (AppleCarPlay, AndroidAuto, Waze, Google Térkép, Spotify, Youtube) mind-mind alap áron. Készletes modelljeik iránt kérem keressen bizalommal, vagy állítsuk össze az Önnek leginkább megfelelő modellt. Soós Zoltán értékesítési vezető +36307202992
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, HIFI, immobiliser, ködlámpa, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, 30%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1995 cm³ |
| Teljesítmény: | 78 kW, 106 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 100 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 166 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!