KIEMELT KEDVEZMÉNYES ÁRON AZ UTOLSÓ ELŐZŐ MODELL ÉVES MODELLEK! Ezen vételár a 2025-ben gyártott autókra vonatkozik. Amennyiben 2026-os modellt keresünk, az ár 800 000 Ft + Áfával magasabb. ÍGY ÉRDEMES MINÉL HAMARABB HÍVNI! 6,99%-os THM-MEL! Finanszírozható ügyfelek: Magánszemélyek, egyéni vállalkozók, társas vállalkozások (cégek), Finanszírozási forma: Zártvégű pénzügyi lízing, Önerő: minimum 20%, A 6,99% THM elérhető az alábbi finanszírozott összeg (min-max) korlátok között FIX kamatozás esetén: 24 hó esetén: 2 000 000 Ft 14 350 000 Ft, 36 hó esetén: 2 000 000 Ft 9 919 000 Ft, 48 hó esetén: 2 000 000 Ft 7 661 000 Ft, 60 hó esetén: 2 000 000 Ft 6 294 000 Ft. Forduljon hozzám bizalommal! Soós Zoltán értékesítési vezető +36307202992
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bőr belső, centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függöny légzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), HIFI, immobiliser, isofix rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, oldal légzsák, riasztó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, 30%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), bőr belső, függöny légzsák, fűthető ülés, GPS (navigáció), HIFI, isofix rendszer, ködlámpa, oldal légzsák, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2998 cm³ |
| Teljesítmény: | 177 kW, 241 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 300 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 486 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!