Nyáron készletre érkező 3.0 benzin RAPTOR-ok Szegedről! Forduljon hozzám bizalommal! Soós Zoltán értékesítési vezető.
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bőr belső, centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, full extra, függöny légzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), HIFI, immobiliser, isofix rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, oldal légzsák, riasztó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, 30%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), bőr belső, full extra, függöny légzsák, fűthető ülés, GPS (navigáció), HIFI, isofix rendszer, ködlámpa, oldal légzsák, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 2998 cm³ |
| Teljesítmény: | 215 kW, 292 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 130 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 478 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!