2.3 EcoBoost PHEV: 11,8 kWh használható akkumulátor kapacitás. Elektronikus hatótáv: kb. 4045 km (WLTP). Ha nem töltöd rendszeresen az akksit tehát kevésbé kihasználod az elektromos hajtást reális üzemanyag-fogyasztás inkább kb. 7,5 l/100 km. Ha rendszeresen töltesz, és a napi ingázás elég ahhoz, hogy jelentősen kihasználd az elektromos hatótávot, akkor WLTP értékkel közelítő fogyasztás (3 l/100 km) reális lehet. Viszont ha ritkán töltöd, vagy hosszú utakat teszel meg, és az EV (elektromos) rész csak kis hányad, akkor inkább 78 l/100 km fogyasztásra számíthatsz. Fordulj hozzám bizalommal! Soós Zoltán értékesítési vezető +36307202992
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bőr belső, centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függöny légzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), HIFI, immobiliser, isofix rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, oldal légzsák, riasztó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, 30%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), bőr belső, függöny légzsák, fűthető ülés, GPS (navigáció), HIFI, isofix rendszer, ködlámpa, oldal légzsák, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | |
| Hengerűrtartalom: | 2294 cm³ |
| Teljesítmény: | 198 kW, 269 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 400 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 400 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!