Az új XLT-k már a korábbi Wildtrak modellek magas extrázottságával rendelkeznek! Éppen ezért már az XLT sem egy mezítlábas pick-up, hanem egy kiváló felszereltségű autó! KIEMELT KÉSZLETTISZTÍTÓ KEDVEZMÉNY JÁR AZ UTOLSÓ MODELLEKRE! Ezen vételár már a készlettisztító kedvezménnyel ellátott autókra vonatkozik. Amennyiben lemaradunk a készlettisztítós autókról, 400 000 Ft + Áfa kedvezményről is lecsúszunk. ÍGY ÉRDEMES MINÉL HAMARABB HÍVNI! Forduljon hozzám bizalommal! Soós Zoltán értékesítési vezető +36307202992
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bukócső, centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), HIFI, immobiliser, isofix rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, oldal légzsák, riasztó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, 30%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), bukócső, fűthető ülés, GPS (navigáció), HIFI, isofix rendszer, ködlámpa, oldal légzsák, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 125 kW, 170 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 200 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 168 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!