KIEMELT KÉSZLETTISZTÍTÓ KEDVEZMÉNY JÁR AZ UTOLSÓ MODELLEKRE! Ezen vételár már a készlettisztító kedvezménnyel ellátott autókra vonatkozik. Amennyiben lemaradunk a készlettisztítós autókról, 400 000 Ft + Áfa kedvezményről is lecsúszunk. ÍGY ÉRDEMES MINÉL HAMARABB HÍVNI! 6,99%-os THM-MEL! Finanszírozható ügyfelek: Magánszemélyek, egyéni vállalkozók, társas vállalkozások (cégek), Finanszírozási forma: Zártvégű pénzügyi lízing, Önerő: minimum 20%, A 6,99% THM elérhető az alábbi finanszírozott összeg (min-max) korlátok között FIX kamatozás esetén: 24 hó esetén: 2 000 000 Ft 14 350 000 Ft, 36 hó esetén: 2 000 000 Ft 9 919 000 Ft, 48 hó esetén: 2 000 000 Ft 7 661 000 Ft, 60 hó esetén: 2 000 000 Ft 6 294 000 Ft. Forduljon hozzám bizalommal! Soós Zoltán értékesítési vezető +36307202992
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bőr belső, centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függöny légzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), HIFI, immobiliser, isofix rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, oldal légzsák, riasztó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, 30%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 151 kW, 205 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 280 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 436 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!