Akár készletről is, vagy gyors szállítási idővel. Az ár Ford Credit lízing igénybevételével elérhető. Amennyiben nem szeretnénk lízingelni, az ár 190 500 Ft-tal magasabb. Vegyes(kombinált) WLTP hatótáv: akár 400 km Városi WLTP hatótáv: kb. 523 km Autópályás (Extra High) WLTP hatótávot: kb. 277 km. Forduljon hozzám bizalommal! Hárnási Roland András 0630/3814647
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális klíma, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, HIFI, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, szervokormány, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WiFi Hotspot, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, rendelhető, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, deréktámasz, digitális műszeregység, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, HIFI, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WiFi Hotspot.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 123 kW, 167 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/05 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 015 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 563 kg |
| Csomagtartó: | 574 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!