Akár készletről is, vagy gyors szállítási idővel. Az ár Ford Credit lízing igénybevételével elérhető. Amennyiben nem szeretnénk lízingelni, az ár 190 500 Ft-tal magasabb. Forduljon hozzám bizalommal! Konya Péter +36306398116!
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható felfüggesztés, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (7 fokozatú) sebességváltó, automatikus hengerlekapcsolás, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, HIFI, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, LED fényszóró, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WiFi Hotspot, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, rendelhető, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, deréktámasz, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, HIFI, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, LED fényszóró, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WiFi Hotspot.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 92 kW, 125 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 835 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (7 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 293 kg |
| Csomagtartó: | 456 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!