Akár készletről is, vagy gyors szállítási idővel. Az ár Ford Credit lízing igénybevételével elérhető. Amennyiben nem szeretnénk lízingelni, az ár 190 500 Ft-tal magasabb. Forduljon hozzám bizalommal! Hárnási Roland András 0630/3814647
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható felfüggesztés, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automatikus hengerlekapcsolás, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, HIFI, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, LED fényszóró, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WiFi Hotspot, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, rendelhető, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, deréktámasz, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, HIFI, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, LED fényszóró, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WiFi Hotspot.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 92 kW, 125 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/05 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 785 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 241 kg |
| Csomagtartó: | 456 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!