UTOLSÓ DARAB! FIX 2,99 THM AKCIÓ!A konkrét akciós ár céges vásárlás esetén ennyi. A THM akció magán személy esetén is jár!Szeretettel várjuk Szentendrén, a Ford Közép- és Kelet-Európai Központja mellett minden érdeklődőt! A feltüntetett ár nem tartalmaz extra opciókat, és kizárólag a készlet erejéig érvényes. Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!Engedje meg, hogy meghívjam Önt egy személyes találkozóra Szentendrére, ahol egy forró kávé mellett, prémium környezetben ismerkedhet meg az autóval. Az Ön személyes tanácsadója: LIPEY-RÓZSA GÁBOR TEL: 0630 379 0827
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, velúr kárpit, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), deréktámasz, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, velúr kárpit, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 85 kW, 116 LE |
| Kivitel: | Sedan |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 1 910 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Sedan |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 546 kg |
| Csomagtartó: | 392 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!