Eladó egy szalon állapotú Ford Focus 1.0 EcoBoost mHEV Titanium DCT, amely már várja új tulajdonosát. A modern lágy hibrid (mHEV) technológia és a dinamikus turbómotor ötvözete rendkívül alacsony fogyasztást biztosít. A hétfokozatú automata (DCT) sebességváltó maximális kényelmet garantál. Az autó esztétikailag és műszakilag is olyan, mintha most gördült volna ki a márkakereskedésből.A gépjármű több féle felszereltségben, színben és motorizációban rendelhető. Aktuális készlettel kapcsolatban érdeklődjön személyesen kecskeméti szalonunkban, vagy az alábbi telefonszámon. Használt autóját beszámítjuk! Teljes körű ügyintézéssel várjuk kedves ügyfeleinket. A képek illusztrációk. A hirdetési ár nem tartalmaz plusz extra felszereltség árakat! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, pontos tájékoztatás személyesen márkakereskedésünkben.Várom hívását: Jancsek Krisztián +36303232899.
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, riasztó, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, tempomat, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, velúr kárpit, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), deréktámasz, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, tempomat, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, velúr kárpit, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 114 kW, 155 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 910 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 387 kg |
| Csomagtartó: | 392 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!