A termelékenységre összpontosítva. Teljesen újratervezve. Továbbfejlesztett rakodótérrel, biztonsággal és következő generációs csatlakoztathatósággal. Ford Transit Courier. A Transit Courier megnövelt méretei 2,91 m3 maximális rakodóteret biztosítanak, ami lehetővé teszi, hogy a padlószinten akár két EUR-raklapnak is jusson hely. Az opcionális fa és gumi padlóburkolat extra tapadást és védelmet nyújt, a LED-izzós raktérlámpáknak köszönhetően pedig a rakomány éjjel-nappal jól látható.
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, HIFI, manuális klíma, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, rendelhető.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1498 cm³ |
| Teljesítmény: | 74 kW, 101 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 1 965 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 2 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 288 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!