Fix 3%THM!Utolsó darab!Az ár céges vásárlás esetén ennyi!Szeretettel várjuk Szentendrén, a Ford Közép- és Kelet-Európai Központja mellett minden érdeklődőt! A feltüntetett ár nem tartalmaz extra opciókat, és kizárólag a készlet erejéig érvényes. Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!Engedje meg, hogy meghívjam Önt egy személyes találkozóra Szentendrére, ahol egy forró kávé mellett, prémium környezetben ismerkedhet meg az autóval. Az Ön személyes tanácsadója: LIPEY-RÓZSA GÁBOR TEL: 0630 379 0827
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, automata fényszórókapcsolás, centrálzár, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, oldallégzsák, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, tolóajtó, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), automata fényszórókapcsolás, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, oldallégzsák, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 92 kW, 125 LE |
| Kivitel: | Kombi |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 000 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kombi |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 373 kg |
| Csomagtartó: | 1 300 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!