Eladó egy lenyűgöző állapotú Ford Bronco 2.7 EcoBoost Outer Banks AWD automata kivitelben. A 330 lóerős V6-os benzinmotor, az intelligens összkerékhajtás és az automata váltó minden helyzetben magabiztos vezetési élményt biztosít. Az Outer Banks felszereltség prémium kényelmet és ikonikus megjelenést kínál, így a Bronco egyszerre tökéletes választás városi használatra és komoly kalandokra. Erő, karakter és szabadság egy autó, ami mindenhol feltűnést kelt.A gépjármű több féle felszereltségben, színben és motorizációban rendelhető. Aktuális készlettel kapcsolatban érdeklődjön személyesen kecskeméti szalonunkban, vagy az alábbi telefonszámon. Használt autóját beszámítjuk! Teljes körű ügyintézéssel várjuk kedves ügyfeleinket. A képek illusztrációk. A hirdetési ár nem tartalmaz plusz extra felszereltség árakat! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, pontos tájékoztatás személyesen márkakereskedésünkben.Várom hívását: Gera Ferenc +36300964015.
10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata (10 fokozatú) sebességváltó, automatikusan sötétedő belső tükör, centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektronikus rögzítőfék, érintőkijelző, ESP (menetstabilizátor), fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ködlámpa, könnyűfém felni, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, riasztó, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 2694 cm³ |
| Teljesítmény: | 246 kW, 335 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 700 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | V |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (10 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 219 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!