Érd: Milán Vajk 06 30 680 5918. Az akciós finanszírozás feltételeiről minden esetben érdeklődjön az értékesítőnél, vagy márkakereskedésünkben! Készletről elérhető többféle színben és felszereltségben Fiat GrandePanda! A hirdetés nem minősül a Polgári Törvényről szóló 2013. évi V. Törvény szerint ajánlattételnek, ezért nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem!
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, centrálzár, digitális klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó oldal légzsák, HIFI, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, LED fényszóró, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, rendelhető, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, digitális műszeregység, dönthető utasülések, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó oldal légzsák, HIFI, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kormányról vezérelhető hifi, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1199 cm³ |
| Teljesítmény: | 74 kW, 101 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 768 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 254 kg |
| Csomagtartó: | 350 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!