Elaó készletes LaPrima FIAT 600. Üléscsomag és Téli csomag az autóban! Érd: Bite Roland 36 30 516 7217
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata klíma, centrálzár, deréktámasz, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, könnyűfém felni, középső kartámasz, LED fényszóró, menetfény, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, deréktámasz, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, középső kartámasz, LED fényszóró, menetfény, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 171 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1199 cm³ |
| Teljesítmény: | 74 kW, 101 LE |
| Kivitel: | Kombi |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/09 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 785 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kombi |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 280 kg |
| Csomagtartó: | 385 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!