Eladó a címben említett gyönyörű állapotú DS4. Szinte újszerű állapotban van, és még gyári garanciás. Minden extra, minden funkció tökéletesen működik, motorja gyönyörűen jár. Érdemes személyesen megtekinteni! Az autó Áfa-s.Érdeklődni: +36-30-858-9959 (Kalmár Balázs)Nyitvatartás: HétfőPéntek 8:0017:00, Szombat 8:0013:00Fontos: a hirdetés nem minősül ajánlattételnek. Az árak és felszereltségek a készlettől és a gyártási lehetőségektől függően változhatnak. Pontos információért kérem, keressen telefonon.
ABS (blokkolásgátló), Alcantara kárpit, állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, könnyűfém felni, középső kartámasz, LED fényszóró, menetfény, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 46 587 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1199 cm³ |
| Teljesítmény: | 96 kW, 131 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2023/05 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 940 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/05 |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 353 kg |
| Csomagtartó: | 430 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!