Jancsó Kristóf 36 30 323 3133. Kényelmes, csendes és jól felszerelt SUV, amiben tényleg jó utazni. a Citroen C5 Aircross modern megjelenésével és tágas belső terével ideális társ lehet a hétköznapokban.
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, LED mátrix fényszóró, memóriás vezetőülés, menetfény, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, deréktámasz, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, LED mátrix fényszóró, memóriás vezetőülés, menetfény, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1199 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 100 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 554 kg |
| Csomagtartó: | 565 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!