Jancsó Kristóf +36 30 323 3133.8 év/200.000km garancia a nyugodt autózásért. A kupés vonalvezetés és a kényelmes futómű együtt igazán különleges karaktert ad az autónak. Modern megjelenés, tágas csomagtér és kellemes utazási élmény egy csomagba. LED nappali menetfény, automata elektromos, 5 -os TFT műszeregységel. A hirdetés nem minősül a Polgári Törvényről szóló 2013. évi V. Törvény szerint ajánlattételnek, ezért nem fűződik hozzá ajánlat kötöttség sem.
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata klíma, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, LED fényszóró, menetfény, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 0 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1199 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Coupe |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 1 825 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Coupe |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 344 kg |
| Csomagtartó: | 510 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!