Jancsó Kristóf +36 30 323 3133.8 év/200.000km garancia a nyugodt autózásért. Modern crossover megjelenés, kényelmes utastér és kiemelkedő komfort egy igazán karakteres csomagban. Gazdagon felszerel: nagy érintőkijelző, tolatókamera 360 fokos nézettel, vezetéstámogató rendszerek. stb. A képen látható szín nem tartalmazza az autó vételárat, de fel ár ellenében kérhető. A hirdetés nem minősül a Polgári Törvényről szóló 2013. évi V. Törvény szerint ajánlattételnek, ezért nem fűződik hozzá ajánlat kötöttség sem
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata klíma, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, középső kartámasz, LED fényszóró, menetfény, multifunkcionális kijelző, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, garanciális, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, bőrkormány, deréktámasz, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első ülés, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, középső kartámasz, LED fényszóró, menetfény, multifunkcionális kijelző, oldallégzsák, sávtartó rendszer, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1199 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 805 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 328 kg |
| Csomagtartó: | 380 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!