Jancsó Kristóf 06 30 323 3133. A MAX kivitel többek között 17 coloc könnyűfém felnit, 10,25-os navigációs kijelzőt, vezeték nélküli telefontöltést, bőrhatású belsőt és elektromos kéziféket kínál. Azonnal elérhető. A képen látható higanyszürke festés felár ellenében elérhető. további információkért keressen bizalommal!
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata klíma, centrálzár, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, LED fényszóró, menetfény, műbőr-kárpit, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, garanciális. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, LED fényszóró, menetfény, műbőr-kárpit, oldallégzsák, sávtartó rendszer, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1199 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 830 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 348 kg |
| Csomagtartó: | 460 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!