Eladó Volvo XC90 (B5) 2.0 MHEV Ultimate Bright 235 LE. Az autó kívül- belül korának és futásának megfelelő normál állapotban van. Kereskedésünkbe érkezéskor tételes állapotfelmérésen esett át, és friss szervizt kapott. Az autó kiterjesztett gyári garanciával rendelkezik 4 év / 200.000 km-ig. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, keresse értékesítő kollégánkat a lent megadott telefonszámok valamelyikén, vagy látogasson el személyesen márkakereskedésünkbe! Várjuk kedves meglévő és új ügyfeleinket teljes körű ügyintézéssel. A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, a változtatás jogát fenntartjuk!
10 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható felfüggesztés, állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), faberakás, fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, részecskeszűrő, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, frissen szervizelt, garanciális, garantált km futás, keveset futott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 30 209 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1969 cm³ |
| Teljesítmény: | 173 kW, 235 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2024/01 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 840 kg |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 7 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 306 kg |
| Csomagtartó: | 302 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!