Volvo XC90 B5 AWD 250LE Ultra Black Edition készletről vállalkozásoknak, 4.99% kamattal feltételekkel! Ultra felszereltség, + Bowers&Wilkins audio, 22 kerekek, légrugózás, masszázsfunkció az első ülésekben! Hirdetésünk nem minősül ajánlattételnek, az esetleges hibákért felelősséget nem vállalunk, az akció pontos részleteiről érdeklődjön telefonon, vagy személyesen Kecskeméten!
Széria felszereltség: Állítható felfüggesztés, automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, digitális többzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, fedélzeti komputer, full extra, fűthető tükör, HUD / Head-Up Display, könnyűfém felni, nyitható napfénytető, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tolótető (napfénytető), ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, garanciális. Extra felszereltség: Full extra.
| Futott kilométer: | 0 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1969 cm³ |
| Teljesítmény: | 184 kW, 250 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/05 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 790 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 7 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 015 kg |
| Csomagtartó: | 302 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!