KIEMELT BUSINESS KEDVEZMÉNY, KÉSZLETRE érkező, 2026. júniusban átvehető, VOLVO XC60 T6 AWD Ultra Bright modellre. Kiváló lehetőség cégek, orvos, gyógyszerész, ügyvéd kamarai tagok számára! Nyíltvégű pénzügyi lízing igénybevétele esetén az ÁFA visszaigényelhető. Vásárolja meg új gépjárművét a VOLVO HOVÁNY-tól! A tájékoztatás nem teljes körű és nem számít ajánlattételnek. Az akciós feltételeinkről érdeklődjön márkakereskedésünkben Szegeden az Algyői út 40. szám alatt. A fényképek tájékoztató jellegűek. Az értékesítési szaktanácsadója Rekecki Dániel +36 30 609 5531
Széria felszereltség: 4 hangszóró, 10 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), faberakás, fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, HIFI, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, lejtmenet asszisztens, masszírozós ülés, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, nyitható panorámatető, oldallégzsák, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolótető (napfénytető), USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 4 hangszóró, 10 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, deréktámasz, digitális műszeregység, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), faberakás, fáradtságérzékelő, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető kormány, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, HIFI, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, lejtmenet asszisztens, masszírozós ülés, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 7 |
|---|---|
| Motor: | Benzin/elektromos |
| Hengerűrtartalom: | 1969 cm³ |
| Teljesítmény: | 132 kW, 180 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/04 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 660 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 093 kg |
| Csomagtartó: | 468 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!