Eladó márkakereskedésünk kínálatából Volvo XC60 Ultra Dark T6 Plug-in Hybrid szalonautó gyönyörű szeder metál színben!Azonnal elvihető, garanciális, ÁFÁ-s! Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését keresse fel márkakereskedésünket vagy érdeklődjön telefonon a lenti telefonszámok egyikén! A fényképek tájékoztató jellegűek a pontos felszereltségről és tartozékokról érdeklődjön értékesítő kollégáinknál!
Széria felszereltség: 12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható hátsó ülések, állítható kormány, ARD (automatikus távolságtartó), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, lejtmenet asszisztens, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, sávtartó rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, vonóhorog - elektromosan kihajtható, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, garanciális, keveset futott, törzskönyv, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható hátsó ülések, ARD (automatikus távolságtartó), automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bőrkormány, deréktámasz, digitális műszeregység, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, lejtmenet asszisztens, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, sávtartó rendszer, tábla-felismerő funkció, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 7 |
|---|---|
| Motor: | Hibrid |
| Hengerűrtartalom: | 1969 cm³ |
| Teljesítmény: | 186 kW, 253 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 660 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 093 kg |
| Csomagtartó: | 468 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!