Az új Ford Focus. - A kategória megteremtője, most rendkívül kedvezményes áron lehet az Öné! Rendkívül magas felszereltség, egyedi megjelenés, egy igazi útitárs! Kedvező finanszírozási lehetőségek, már 20% önerőtől elvihető fix kamatozású lízing konstrukcióval! Felmerülő kérdések esetén kérem bátran keressenek! Aufmuth Attila- az Ön értékesítője! Legyen ez a gyönyörű Ford Focus Kombi még ma az Öné!
6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, AUX csatlakozó, centrálzár, digitális klíma, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, ISOFIX rendszer, kihangosító, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, menetfény, multifunkcionális kijelző, szervokormány, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális.
| Futott kilométer: | 58 500 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 85 kW, 116 LE |
| Kivitel: | Kombi |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 035 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kombi |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 627 kg |
| Csomagtartó: | 635 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!