Keressenek bizalommal a Ford teljes modellpalettájáért! Az ár a készlet erejéig érvényes, illetve a hirdetés nem minősül ajánlattételnek. A képek illetve a felszereltség eltérhetnek a valóságban! Az ár a hirdetésben adott alap szériafelszereltséget tartalmazza. Folyamatosan változó készlet miatt az adott hirdetés nem biztos, hogy már megvan esetleg gyártás rendeléses az autó, pontos információról kérem érdeklődjön a lentebbi elérhetőségeken! A kedvezményes vételár cég és egyéni vállalkozók vagy jogi személyek vásárlása esetén érvényes! Jöjjenek el hozzánk Szentendrére a Ford Kelet és Közép európai központja mellett várunk mindenkit az ország legnagyobb készletével és gyártási allokációjával és egy forró kávé mellett megbeszéljük és kiválasztjuk álmai autóját! Egyedi ajánlatokért és opciókért keressen bizalommal! tájékoztatásért kérem hívjon +36304504699 ________MAGYAR ÁKOS LÁSZLÓ________
6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sportfutómű, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, velúr kárpit, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 10 500 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 92 kW, 125 LE |
| Kivitel: | Kombi |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2025/11 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 895 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Műszaki: | 2029/11 |
| Kivitel: | Kombi |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 350 kg |
| Csomagtartó: | 635 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!