Az új Ford Transit Connect - A kategória megteremtője, most rendkívül kedvezményes áron lehet az Öné! Rendkívül magas felszereltség, egy igazán praktikus haszongépjármű! Kedvező finanszírozási lehetőségek, már 30% önerőtől elvihető fix kamatozású lízing konstrukcióval! Felmerülő kérdések esetén kérem bátran keressenek! Aufmuth Attila- az Ön értékesítője! Legyen ez a remek Ford Connect még ma az Öné!
Automata klíma, centrálzár, elektromos ablak, fedélzeti komputer, fűthető ülés, immobiliser, oldal légzsák, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, törzskönyv.
| Futott kilométer: | 8 600 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1968 cm³ |
| Teljesítmény: | 75 kW, 102 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/12 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 300 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 2 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 801 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!